Piknik edukacyjno-zdrowotny „Zdrowe Serca – Silne Siedlce” już wkrótce

Barbara Gajowniczek

Barbara Gajowniczek


Mieszkańcy Siedlec mają szansę wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Piknik edukacyjno-zdrowotny „Zdrowe Serca – Silne Siedlce”. Planowane na 27 września w godzinach od 10:00 do 14:00, wydarzenie odbędzie się na Placu im. gen. Władysława Sikorskiego. Celem organizacji pikniku jest zwiększenie świadomości mieszkańców w zakresie profilaktyki chorób serca. W programie przewidziano różnorodne atrakcje oraz zajęcia, które mają na celu aktywizację lokalnej społeczności.

W trakcie pikniku, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z zajęć edukacyjnych oraz aktywności fizycznej, które dostarczą praktycznej wiedzy na temat dbania o serce. Dodatkowo, przewidziane są konsultacje ze specjalistami, co stanowi doskonałą sposobność do uzyskania fachowych porad w zakresie zdrowia. Wydarzenie ma na celu nie tylko edukację, ale również integrację społeczności oraz promocję zdrowego stylu życia.

Warto również zwrócić uwagę na atrakcje rodzinne, pokazy pierwszej pomocy oraz niespodzianki, które czekają na odwiedzających. Piknik ma charakter otwarty, co sprzyja przyjaznej atmosferze i umożliwia połączenie nauki z zabawą. Dodatkowo, organizacja Caritas Siedlce zorganizuje zbiórkę charytatywną na rzecz Katarzyny Chacińskiej. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siedlce, Tomasza Hapunowicza, co podkreśla jego znaczenie dla lokalnej społeczności.

Źródło: Urząd Miasta Siedlce


Oceń: Piknik edukacyjno-zdrowotny „Zdrowe Serca – Silne Siedlce” już wkrótce

Średnia ocena:4.46 Liczba ocen:23


Zobacz Także