Policjanci KMP Siedlce uczestniczą w charytatywnych Mikołajkach w Skórcu


W dniu 6 grudnia 2025 roku policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wzięli udział w Gminnych Mikołajkach, które odbyły się w Skórcu. Wydarzenie miało na celu wsparcie małego Karola Końcy, mieszkańca gminy Skórzec, poprzez zbiórkę na jego leczenie i rehabilitację. Policjanci przygotowali wiele atrakcji, które przyciągnęły uwagę dzieci oraz ich rodziców. Atmosfera była wyjątkowo radosna i rodzinna, co sprzyjało integracji społecznej.

Stoisko policyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem najmłodszych, którzy z entuzjazmem poznawali elementy wyposażenia funkcjonariuszy. Policjanci odpowiadali na liczne pytania dzieci oraz prowadzili krótkie animacje i mini quizy, które miały na celu promowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się m.in. o zasadach bezpiecznego poruszania się w zimowych warunkach oraz o tym, jak odpowiedzialnie korzystać z Internetu.

Wydarzenie, które miało charytatywny charakter, podkreśliło znaczenie wspólnej troski o lokalną społeczność. Policjanci podziękowali organizatorom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w Mikołajkach za tworzenie ciepłej atmosfery i odpowiedzialne podejście do tematów związanych z bezpieczeństwem. Takie inicjatywy nie tylko umacniają więzi społeczne, ale również stają się ważnym elementem wsparcia dla osób potrzebujących, w tym przypadku dla małego Karola.

Źródło: Policja Siedlce


Oceń: Policjanci KMP Siedlce uczestniczą w charytatywnych Mikołajkach w Skórcu

Średnia ocena:4.63 Liczba ocen:15


Zobacz Także