Niebezpieczne zachowanie kierowcy zatrzymane przez policję w Siedlcach

Barbara Gajowniczek

Barbara Gajowniczek


Siedleccy policjanci z grupy SPEED podjęli działania wobec kierowcy, który na drodze krajowej nr 2 w Ujrzanowie przekroczył dozwoloną prędkość dwukrotnie. Poza nadmierną prędkością, 30-latek popełnił szereg innych wykroczeń, co doprowadziło do nałożenia znacznych kar. Całkowita kwota mandatów wyniosła 4400 zł, a mężczyzna otrzymał 36 punktów karnych na swoje konto.

Interwencja miała miejsce wczesnym rankiem, kiedy to policjanci zauważyli volkswagena poruszającego się z prędkością 144 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h. Podczas kontroli okazało się, że pojazd był również zaangażowany w inne niebezpieczne manewry, takie jak nielegalne wyprzedzanie w pobliżu przejścia dla pieszych oraz przekraczanie linii podwójnej ciągłej. Zachowania te stwarzały poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest jednym z kluczowych czynników wpływających na bezpieczeństwo na drogach. Ograniczenia prędkości są wprowadzone w celu ochrony nie tylko kierowców, ale także pieszych i innych użytkowników dróg. Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o przestrzeganie przepisów i zachowanie ostrożności, szczególnie w rejonach przejść dla pieszych, aby zapewnić stronie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu. Siedleccy policjanci zapowiadają kontynuację kontroli, aby eliminować ryzykowne zachowania na drogach powiatu siedleckiego.

Źródło: Policja Siedlce


Oceń: Niebezpieczne zachowanie kierowcy zatrzymane przez policję w Siedlcach

Średnia ocena:4.56 Liczba ocen:7


Zobacz Także