Władze Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach mają przyjemność zaprosić mieszkańców gminy Mokobody na debata społeczną, której celem jest omówienie kwestii bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się 20 listopada o godzinie 13.00. Zorganizowane w Zespole Oświatowym Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mokobodach, będzie doskonałą okazją do dzielenia się spostrzeżeniami i pomysłami na poprawę bezpieczeństwa w lokalnej społeczności.
Temat debaty, „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, umożliwi uczestnikom aktywny udział w dyskusji i wyrażenie swoich opinii na temat działań prewencyjnych oraz inicjatyw podejmowanych przez policję. Spotkanie ma na celu nie tylko wymianę informacji, ale także zbudowanie zaufania oraz współpracy pomiędzy mieszkańcami a przedstawicielami służb mundurowych.
Właściciele gminy Mokobody oraz osoby zainteresowane bezpieczeństwem w swoim otoczeniu są zachęcani do wzięcia udziału w debacie. Obecność na takim wydarzeniu pozwala na lepsze zrozumienie problemów oraz potrzeb lokalnej społeczności, a także wpłynie na przyszłe działania policji w regionie.
Źródło: Policja Siedlce
Oceń: Debata społeczna w Mokobodach o bezpieczeństwie
Zobacz Także